ÁLLÁSHIRDETÉS

Magyarország Zágrábi Nagykövetsége koordinációs és kommunikációs referensi feladatok ellátására, napi 4 órás munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Sajtóösszefoglalók készítése magyar nyelven;
  • Horvátországra vonatkozó gazdasági és vállalati összefoglalók készítése, az ehhez szükséges információk beszerzése;
  • Horvát és magyar nyelvű tolmácsolás és fordítás, valamint levelezés bonyolítása;
  • A magyar és horvát vállalkozások kérdéseinek megválaszolása, tájékoztatása;
  • Partnerközvetítés;
  • Üzletember találkozók, rendezvények szervezése;
  • Tenderfigyelés;
  • Titkársági, archiválási, adminisztrációs, telefonon történő kommunikációs feladatok ellátása.

Feltételek:

  • kiváló kommunikációs és íráskészség magyar és horvát nyelven;
  • legalább B2-es szintű angol nyelvtudás;
  • felsőfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows Word, Excel, Outlook, Jogtár, Internet);
  • tolmácsolási és fordítási tapasztalat;
  • pontosság, dinamizmus és önálló munkavégzés.

Magyar állampolgárság előnyt jelent!

Jelentkezni lehet 2021. október 29-éig magyar önéletrajz, valamint magyar és horvát nyelvű motivációs levél megküldésével a mission.zgb@mfa.gov.hu e-mail címen.

Az érdeklődők személyes meghallgatáson vesznek részt november első hetében. Munkába állás legkorábbi időpontja: 2022. január 1.